MENU
Načítám...
Načítám...

Standardy

Vysoká kvalita, špičkové materiály a zároveň nadčasový design jsou pro nás samozřejmostí a standardem. Byty budou prodávány s kompletním vybavením (podlahové krytiny, dveře, omítky, sanitární vybavení atd.), včetně kuchyňských linek.

S maximálním respektem k individuálnímu vkusu necháváme do určité fáze výroby spolurozhodovat klienta o vzhledu interiéru. Lze vybírat z široké škály nejmodernějších produktů české i zahraniční výroby, případně si za předem sjednaný doplatek zažádat o možnost nadstandardních změn.
Standardy koupelen Standardy kuchyní Standardy dveří a podlah
vizualizace
standard
Bytový dům Garden House Bory splňuje kritéria energetické náročnosti kategorie B (velmi úsporná) a budoucím uživatelům zajistí značné úspory na jejich provoz, zejména pak vytápění. Konstrukce tohoto nepodsklepeného objektu bez obytného podkroví a s pultovou střechou je navržena z cihelných bloků s exteriérovým zateplením. Vytápění bude řešeno dálkovým ústředním topením.

Byty budou prodávány s kompletním nadstandardním vybavením (podlahové krytiny, dveře, omítky, sanitární vybavení atd.), včetně kuchyňských linek. Využíváme výhradně prvotřídních materiálů od renomovaných českých a zahraničních výrobců.

Při rychlém jednání má budoucí majitel během výstavby možnost podílet se na dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu. Za příplatek je také možné dle dohody zajistit další nadstandardní služby.
Tento web používá pouze soubory cookies
nutné k provozu. Další informace