MENU
Načítám...
Načítám...
O projektu

Dostupné bydlení v centru Plzně s přírodou na dosah

Ambiciózní novostavba bytového domu Garden House Bory přichází s pestrou nabídkou rezidenčního bydlení v žádané lokalitě v Plzni na Borech. Bytový dům Garden House Bory ve svých šesti nadzemních podlažích zahrnuje celkem 36 bytových jednotek o různých výměrách i dispozicích v rozsahu 1+kk až 4+kk.
Dispozice 1+kk až 4+kk
Jste single, žijete v páru či naopak potřebujete více prostoru pro svou početnou rodinu? Vysoká variabilita dispozic i rozlohy jednotlivých bytových jednotek poskytuje dostatečnou možnost volby dle vaší aktuální životní potřeby.
Byty se zahrádkou nebo lodžií
Všechny čtyři přízemní byty disponují vlastní oplocenou zahrádkou o rozloze od 26 do 180 m2. Poskytují tak dostatek místa i soukromí pro váš long dring, pěstování květin či hrátky vašich dětí, které budete mít stále na dohled.

Druhé až páté nadzemní podlaží nabízí sedm bytových jednotek, navržených ve stejné dispoziční úpravě. K vybraným bytům přísluší lodžie o příjemné rozloze od 2,3 do 8,6 m2 – vaše dokonalé zákoutí pro každodenní relax a posezení venku.
Exklusivní byty s terasou jako Vaše oáza relaxace
V posledním, hmotově ustupujícím podlaží jsou navrženy luxusní byty s rozsáhlou terasou o velkorysé výměře 31–68 m2, kde se můžete každý den těšit pohledem do korun stromů a uklidňující zeleně v okolí.
parkování zajištěno

Kryté parkovací stání pro každý byt

Projekt Garden House Bory zahrnuje i jedno podzemní podlaží, vyhrazené halovým garážím, sklepním kójím, technickým prostorám objektu a celkovému zázemí bytového domu.

Krytá parkovacích stání v podzemním podlaží jsou vybavena patrovými zakladači a díky této úspoře míst činí kapacita 36 míst včetně místa vyhrazeného pro invalidy. Dále je rezidentům k dispozici i dalších 5 otevřených parkovacích stání před bytovým domem, a celková kapacita je tedy 41 parkovacích míst.
hodnotné bydlení

Jedinečnost místa s historickým solitérem

Historicky průmyslové využití pozemku dnes připomíná pozůstatek továrního komína tehdejší cihelny. Tento jedinečný industriální artefakt zachováním historické kontinuity dotváří místní genius loci.
v souladu s přírodou

důraz na zeleň a ekologický přístup

Při vstupu na oplocený pozemek projektu Garden House Bory se jako přírodní dominanta majestátně klenou dva vzrostlé duby letní. Tyto krajinotvorně hodnotné, cenné dřeviny zůstanou zachovány, aby zajistily rezidentům skvostný výhled do zeleně či jim poskytly blahodárný stín při letním posezení.

Část zahrady s rozsáhlou sadovou úpravou v podobě travnatých ploch, stromů a keřů se stane příjemným veřejným prostranstvím pro společné setkávání místních obyvatel.
Trvalá udržitelnost
Garden House Bory – moderní projekt se zelenou vizí a citem pro ekologii – pracuje s myšlenkou využití části ploché střechy jako „zelené terasy“, dále možnosti využití dešťové vody na pozemku a podobných opatření v duchu trvale udržitelného rozvoje ve výstavbě.
Trees vizualizace Symbol G
Tento web používá pouze soubory cookies
nutné k provozu. Další informace