MENU
Načítám...
Načítám...
Goldscheiderova
plzeň - bory

vysoká kvalita bydlení díky lokalitě

Bory na Jižním předměstí Plzně jsou velmi žádané pro pohodlnou dostupnost centra města, vynikající občanskou vybavenost a zároveň intenzivní dotek přírody v bližším okolí. Bytový dům v Goldscheiderově ulici – cenné názvem i strategickou dostupností – může být vaší trefou do zlatého.
Perfektní občanská vybavenost
Ať už se rozhodnete navštívit nákupní centrum Area Bory, zastavit se cestou s dětmi na několika místních hřištích, dopřát si se známými šálek kávy v okolních restauracích, či si potřebujete zařídit své záležitosti na místních úřadech, vše se nachází v pohodlné pěší vzdálenosti od klidného bytového objektu Garden House Bory.

Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 – zkrátka tepe životem. Systém školství, zdravotní péče, nákupních možností i nejrůznějších služeb, kulturních či sportovních příležitostí je v západočeské metropoli mimořádně rozvinut a svým obyvatelům nabízí dokonalou infrastrukturu i občanskou vybavenost.
Sportovní vyžití, příroda nablízku
Trendem současnosti se stále více stává zdravý životní styl a potřeba trávit náš cenný čas také v přírodě. Od Garden House Bory stačí ujet pouhých deset minut na kole a rázem se ocitáte v jiném světě. Přírodní koupání ve vodní nádrži České údolí s možností vodních sportů, návštěva jezdeckého oddílu, pořádný výdej energie na online dráze a lesních cyklostezkách či jen dlouhá procházka v klidu lesních samot.
Dopravní spojení při ruce
Vynikající dostupnost jednotlivých částí města Plzeň zajišťuje hromadná doprava prostřednictvím tramvají, trolejbusů a autobusů.

Páteř MHD tvoří tramvajová doprava. Tramvajovou dopravu zajišťují v Plzni tři linky, včetně linky propojující Košutku a Bory (zastávka Technická, 12 minut chůze od Garden House Bory).

Síť tramvají doplňuje síť trolejbusů. Linka je vedena ze Sídliště Bory přes Jižní předměstí, Mrakodrap, Hlavní nádraží na Doubravku (nejbližší zastávka Cínová, 11 minut pěšky).

Autobusovou linku dnes zajišťuje celkem 25 denních linek a 10 nočních. Nejbližší autobusovou zastávkou je zastávka Goldscheiderova či Čermákova, 7 minut pěšky.

V roce 2012 vznikla také iniciativa Plzeň na kole, která mj. usiluje o propojení páteřních cyklistických stezek v centru města a vytvoření plánu zlepšení podmínek pro městskou cyklistiku v následujících letech.
Trees vizualizace

mapa blízkého okolí

Tento web používá pouze soubory cookies
nutné k provozu. Další informace